درباره واتسینو

تحولی بزرگ در دنیای تبلیغات ...

واتسینو یک وب‌سایت در زمینه ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در اپلیکیشن واتس‌اپ(WhatsApp) است. گروه تبلیغاتی واتسینو با استفاده از دانش و بهره‌بری از سخت‌افزار ویژه امکان ارسال انبوه پیام تبلیغاتی را به همراه عکس و کلیپ و یا حتی کاتالوگ را فراهم کرده است.
وب‌سرویس قدرتمند واتسینو هم‌اکنون امکان ارسال بیش از یک میلیون پیام تبلیغاتی در هر روز را در واتس‌اپ فراهم نموده است
حقیقت این است تبلیغات در واتس‌اپ بازدید 100 درصدی را به همراه دارد و تبلیغات شما به گوش همه خواهد رسید در یک‌کلام می‌توانیم بگوییم تبلیغ در واتس‌اپ مساوی است با دیده‌شدن و کسب‌وکار شما رو رونقی دوباره پیدا خواهد کرد.

 

تیم واتسینو با رؤیای بزرگ تبلیغات در اپلیکیشن واتس‌اپ که در حال حاضر در کشور عزیزمان محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین پیام‌رسان است از سال 1399 فعالیت خود را شروع و در حال ساخت بستری مناسب برای ارسال این حجم بالای پیام‌های تبلیغاتی بوده است که سرانجام با همکاری چند شرکت خارجی و ایرانی این امر مهم میسر شده است. ما با بهره‌مندی از بهترین کارشناسان و پشتیبانان فنی به مشتریان خود سرویس‌ها و خدمات بی‌نظیری را ارائه می‌دهیم.
امید است با استفاده از واتسینو کسب‌وکارها از رونق تازه‌ای بهره ببرند. هدف ما رسیدن به جایگاهی است که همه افراد با درک صحیح خدمات ارسال پیام تبلیغاتی در واتس‌اپ بتوانند کسب‌وکار خود را رونق دهند و حتی با نمایندگی پنل ارسال انبوه واتس‌اپ کسب‌وکار جدیدی ایجاد کنند.

واتس اپ محبوب ترین پلتفرم پیام رسانی در جهان است. در سال 2020 ، مخاطبان آن ماهانه به 2 میلیارد کاربر فعال رسیده اند. این کانال بازاریابی برای کسب و کارهایی که می خواهند با مخاطبان کشورهای در حال توسعه ارتباط برقرار کنند ضروری است. به عنوان مثال ، ماهانه 340 میلیون کاربر WhatsApp در هند و تقریباً 100 میلیون نفر در برزیل وجود دارد. با این حال ، این سیستم عامل همچنین یک گزینه عالی برای تبلیغات در بازار ایران است – 58 میلیون ایرانی از این اپلیکیشن استفاده میکنند

دستاوردهای ما

  • ارائه کاملترین و بروز ترین بانک اطلاعات شماره موبایل های کشور
  • همکاری با مجموعه های بزرگ و ارگان های دولتی
  • تضمین ارسال پیام های تبلیغاتی انبوه در واتس‌اپ

_ واتسینو

واتسینو ارائه دهنده یک سرویس خاص و اثرگذار تبلیغاتی در بستر اپلیکیشن واتس اپ است که توانایی ارسال هزار پیام را در این اپلیکیشن در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. با وجود واتسینو این بار میتوانید بازدید 100% را از تبلیغات خود مشاهده کنید.

_ مجوز ها