یک قدم مانده تا کسب و کار خود را رونق دهید.

واتساپ مارکتینگ

را با واتسینو تجربه کنید...

واتساپ مارکتینگ (WhatsApp Marketing) به استفاده از پلتفرم واتساپ برای تبلیغ محصولات و خدمات، تعامل با مشتریان و ایجاد روابط گفته می‌شود. برخلاف کانال‌های بازاریابی سنتی، واتساپ ارتباطی شخصی‌تر و مستقیم‌تر فراهم می‌کند که می‌تواند منجر به نرخ‌های بالاتر تعامل و کمپین‌های بازاریابی موثرتر شود. واتساپ به دلیل تعداد زیاد کاربران و امکاناتش برجسته است. واتساپ فرصتی منحصر به فرد برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا به صورت مستقیم و شخصی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند.

ارسال پیام انبوه واتساپ بدون ذخیره شماره

پاسخگویی هوشمند ۲۴/۷ با دستورات شرطی

ارسال رایگان و بدون هزینه بابت هر پیام

ارسال عکس، ویدیو، PDF و هر نوع فایلی

واتساپ مارکتینگ را چطور شروع کنیم؟

واتساپ مارکتینگ به معنای تبلیغات در واتساپ و جذب و تعامل با مشتریان قدیمی و جدید است. البته این فرایند نیازمند یک استراتژی درست و استفاده از ابزارهایی است. برای اجرای موفقیت‌آمیز کمپین‌های واتساپ مارکتینگ، کسب‌وکارها باید استراتژی‌های موثری را به کار بگیرید. در ادامه به مهم ترین ابزارها و خدماتی که باید به کار بگیرید اشاره خواهیم کرد.

نرم افزار ارسال پیام انبوه بیزینس سندر Business Sender

می‌توان گفت ارسال پیام انبوه در واتساپ مهم‌ترین بخش واتساپ مارکتینگ است. چرا که می‌توانید با مشتریان قدیمی  خود تعامل و ارتباط را حفظ کنید. و از طرفی هم کسب و کار خود را به مشتریان جدید نیز معرفی کنید. اگر بخواهیم بهترین ربات واتساپ در زمینه ارسال پیام در واتساپ را به همراه امکانات فراون دیگری به شما معرفی کنیم. با نرم افزار بیزینس سندر رو به رو خواهیم بود.  BotBulk Business Sender بهترین نرم افزاری است که می‌توانید به خدمت بگیرید در ادامه به چند مورد از امکانات آن اشاره خواهیم کرد.

بیزینس سندر ورژن 24

نرم افزار گروپ سندر GROUP SENDER

نرم افزار گروپ سندر GROUP SENDER یک نرم افزار با کلی امکانات ویژه است. که  جهت تکمیل مسیر واتساپ مارکتینگ به این امکانات نیاز خواهید داشت. در ادامه به چند مورد از امکانات آن اشاره خواهیم کرد.

نرم افزار گروپ سندر

نرم افزار محافظت از خط واتساپ WA DEFENDER

نرم افزار محافظت از خط واتساپ WA DEFENDER آمده است تا همانند یک آنالیزور در تیم فوتبال خط شما را آنالیز کند. و از خط شما در برابر مسدود شدن توسط واتساپ محافظت کند. برای این که در کمپین واتساپ مارکتینگ خود موفق شوید. ۱۰۰٪ به این نرم افزار نیاز پیدا خواهید کرد.

نرم افزار محافظت از خط واتساپ WA DEFENDER

نرم افزار گرم کننده خط واتساپ Wa Hammer

نرم افزار گرم کننده خط واتساپ Wa Hammer یکی دیگر از ابزار های واتساپ مارکتینگ است. که به شما کمک می‌کند. خط هایی که تازه در واتساپ فعال شده است را گرم کنید. به طوری که دیگر زیر الگوریتم خط جدید واتساپ قرار نگیرد. (واتساپ روی خطوطی که به تازگی فعال شده اند. بسیار حساس است و آن ها در زیر ذره بین تحت نظر قرار می‌دهد)

نرم افزار گرم کننده خط واتساپ

سوالات متداول واتساپ مارکتینگ

اولین قدم در شروع فرایند کمپین واتساپ مارکتینگ موفق، تهیه نرم افزار ها و ابزار ها ذکر شده است. البته مهم است که یک استراتژی محتوا دقیق داشته باشید و به شناخت مخاطبان خود بپردازید. همچنین ایجاد یک پروفایل کسب‌وکار متعهد و فعال، استفاده از پیام‌های خودکار برای پاسخ به سوالات مشتریان و ارائه تخفیفات ویژه می‌تواند به شروع موفقیت‌آمیزی منجر شود. اگر نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید همین حالا با کارشناسان واتسینو ارتباط برقرار کنید.

بله، ارسال پیام‌های تبلیغاتی از طریق واتساپ با تهیه نرم افزار واتسینو امکان پذیر است، اما باید توجه داشت که پیام‌های شما متناسب با نیازها و علاقه‌های مخاطبان باشند.

بله، یکی از امکاناتی که نرم افزار های ما در اختیار شما قرار می‌دهد. پاسخگویی خودکار و ۲۴ ساعته است. قطعا یکی از اصول واتساپ مارکتینگ پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته مشتریان است. برای پشتیبانی مشتریان از واتساپ، می‌توانید پیام‌های خودکار و هوشمند برای پاسخ به سوالات متداول استفاده کنید.

پشتیبانی مشتریان ۲۴/۷ از جمله مزایای واتساپ مارکتینگ است که به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا به مشتریان خود خدمات پشتیبانی و پاسخگویی را به طور پیوسته و بدون وقفه ارائه دهند. این امکان به کاربران اجازه می‌دهد تا در هر زمان که نیاز به پشتیبانی دارند، با کسب‌وکار ارتباط برقرار کنند و سوالات خود را مطرح کنند. این امر باعث افزایش رضایت مشتریان، افزایش اعتماد آن‌ها به برند، و بهبود تجربه خرید آنان می‌شود.

بهترین روش واتساپ مارکتینگ با استراتژی و بازار هدف شما رابطه ای مستقیم دارد. ابتدا باید مخاطبان خود را بشناسید. بعد از آن می‌توانید تصمیم بگیرید از یکی از روش های واتساپ مارکتینگ مانند: ارسال پیام انبوه، ارسال پیام انبوه در گروه ها، ساختن گروه های متعدد و اضافه کردن شماره ها و… بهره بگیرید.

مزایا و اهمیت واتساپ مارکتینگ در دسترسی آسان به مخاطبین، ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان، افزایش تعامل و ارتباط با مخاطبین، کاهش هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات، ایجاد ارتباط دوطرفه و ارائه پاسخگویی سریع به سوالات مشتریان، افزایش فروش و درآمد، ارائه خدمات پس از فروش بهتر، افزایش اعتماد مشتریان به برند و افزایش نام آگاهی و شناخت برند اشاره دارد. به عنوان یک ابزار قدرتمند در دنیای مدرن، واتساپ مارکتینگ به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی و بازاریابی، به بهبود روابط با مشتریان و ارتقاء فعالیت‌های تجاری خود بپردازند.

اهمیت واتساپ مارکتینگ در جذب مشتریان و افزایش فروش از طریق ایجاد ارتباط مستقیم با مخاطبان و ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره به مشتریان است. با استفاده از این روش، کسب‌وکارها می‌توانند به طور فوری و موثر به نیازها و سوالات مشتریان پاسخ دهند و ارتباطات فعال با آن‌ها برقرار کنند. این امر باعث افزایش رضایت مشتریان، افزایش اعتماد آن‌ها به برند، و در نتیجه افزایش فروش و درآمد کسب‌وکار می‌شود.

سبد خرید