ارسال پیام انبوه واتس اپ

حرفه ای تبلیغ کنید ...

ما با ارائه نرم افزار ارسال انبوه پیام در واتس اپ بدون نیاز به سرور با سهل ترین و سریع ترین شیوه، به شما را در نسل جدید تبلیغات یاری میکنیم و به مدیریت هرچه بهتر ارتباط با مشتریانتان کمک می کنیم.

واتسینو
ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره

ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره

ارسال پیام طولانی بدون محدودیت

ارسال پیام طولانی بدون محدودیت

ارسال لینک سایت و شبکه های اجتماعی

ارسال لینک سایت و شبکه های اجتماعی

whatsapp-send-image

ارسال عکس به همراه کپشن

بازدید ۱۰۰٪ پیام های ارسالی

بازدید ۱۰۰٪ پیام های ارسالی

Free-send-pm

بدون نیاز به پرداخت هزینه بابت هر پیام

164-1649446_teamwork-and-startup-illustration

ارسال کاتالوگ و فایل PDF

artificial-intelligence-WhatsApp

هوش مصنوعی و پاسخگویی خودکار

چگونه در واتس اپ پیام انبوه تبلیغاتی ارسال کنیم؟

ارسال پیام در واتساپ (WhatsApp) آن هم به صورت انبوه برای بسیاری از کسب و کار ها تا به امروز یک رویا بوده است اما حالا گروه نرم افزاری واتسینو پس از تلاش فراوان و استفاده از تخصص خود و همکاری با شرکت های خارج از کشور بستر ارسال پیام انبوه در اپلیکیشن WhatsApp را فراهم نموده است.

شما با تهیه نرم افزار ارسال انبوه پیام در واتس اپ میتوانید همین حالا ارسال پیام انبوه در WhatsApp را شروع کنید همان طور که میدانید بازدهی این نوع از تبلیغات بیش از 90 درصد نتیحه بهتر و بیشتری از تبلیغات پیام کوتاه را دارد.

شاید تا به امروز از سامانه های ارسال پیامک انبوه استفاده کرده باشید اگر چنین است پس به خوبی متوجه شده اید که ارسال پیام کوتاه دیگر جذابیت گذشته را ندارد و آنطور که باید و شاید نیاز کسب و کار ها را برطرف نمیکند چرا که اکثر مردم حتی بدون این که پیام را بخوانند آن را از گوشی خود حذف می کنند و شما با ادامه این روند در واقع هزینه زیادی را صرف پیامک هایی میکنید که مخاطبین حتی آن ها را نمی خوانند.

اما در اپلیکیشن واتساپ اوضاع کاملا متفاوت است چرا که اولا میتوانید متن طولانی تر به همراه عکس یا ویدیو ارسال کنید و طبق آمار مخاطبین نیز از روی کنجکاوی حتما پیام شما را باز میکنند و این یعنی شانس دیده شدن. قطعا هدف از ارسال هر گونه پیام انبوه یا تبلیغات، دیده شدن است. در دنیای امروز هیچ چیز به اندازه دریافت پیام خصوصی در پیام رسان واتس اپ، توجه را به خود جلب نمیکند.

پنل واتساپ یا پنل ارسال انبوه واتس آپ امکان جدیدی است که واتسینو در ایران فراهم کرده است که با استفاده از آن میتوانید به پنل تبلیغاتی واتساپ دسترسی داشته باشید و همین حالا پیام های تبلیغاتی خود را در اپلیکیشن WhatsApp ارسال کنید.

مزایای ارسال پیام انبوه در واستاپ

واتساپ با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال در ۱۸۰ کشور جهان، یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های پیام‌رسانی در دنیاست. ارسال پیام انبوه در واتساپ به کسب و کارها اجازه می‌دهد که با تعداد بیشتری از مخاطبان خود در ارتباط باشند. با این روش، کسب و کارها می‌توانند پیام‌های خود را به صورت یکپارچه و با کیفیت بالا به تعداد زیادی از مخاطبان خود ارسال کنند.

ارسال پیام انبوه در واتساپ بازدهی سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد. با ارسال پیام‌های شخصی و جذاب، کسب و کارها می‌توانند روابط خود با مشتریان را تقویت کنند و باعث افزایش فروش خود شوند. همچنین، این روش برای تبلیغات در طولانی مدت نیز مؤثر است. با ارسال پیام‌های خاص و مفید، مخاطبان ممکن است به یاد داشته باشند و در آینده به کسب و کار بازگردند.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از واتساپ برای ارسال پیام انبوه ارتباط مستقیم با مشتریان است. با استفاده از واتساپ، کسب و کارها می‌توانند با مشتریان خود در ارتباط باشند و به سوالات و نیازهای آنها پاسخ دهند.

ارسال پیام انبوه در واتساپ هزینه‌های بازاریابی را کاهش می‌دهد. با استفاده از این روش، کسب و کارها می‌توانند هزینه‌های چاپ، توزیع و تبلیغات را کاهش داده و همچنین به راحتی نتایج کار خود را مشاهده کنند. همچنین، این روش به کسب و کارها اجازه می‌دهد که برای تعامل با مشتریان خود، از یک روش سریع و کارآمد استفاده کنند.

ارسال پیام انبوه در واتساپ به کسب و کارها اجازه می‌دهد که با مشتریان خود در ارتباط باشند و به آنها اطلاعاتی از جمله جزئیات محصول، قیمت و موجودی را ارائه دهند. با ارسال این پیام‌ها، کسب و کارها می‌توانند اعتماد مشتریان خود را به سمت خود جلب کنند و باعث افزایش فروش خود شوند.

ارسال پیام انبوه در واتساپ به کسب و کارها اجازه می‌دهد که پیام‌های شخصی و جذاب به مخاطبان خود ارسال کنند. با ارسال پیام‌هایی که شامل نام مخاطب، محصولات مورد علاقه و دیگر جزئیات شخصی است، کسب و کارها می‌توانند رابطه خود با مشتری را تقویت کنند و به آنها اطمینان بدهند که به عنوان فردی شناخته شده‌اند.

استفاده از واتساپ برای ارسال پیام انبوه به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا با استفاده از یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های پیام‌رسان های دنیا، رقابتی تر باشند. با استفاده از این روش، کسب و کارها می‌توانند از یک روش سریع، ساده و کارآمد برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند و با ارائه خدمات بهتر و ارتباط بهتر با مشتریان، مزیت رقابتی خود را افزایش دهند.

مزایای ارسال پیام انبوه در واتساپ

خرید نرم افزار بیزینس سندر (پیشنهادی)

Business Sender Pro 22

نرم افزار بیزینس سندر پرو Business Sender Pro یک نرم افزار عالی و قدرتمند در حوزه پیام انبوه در واتساپ و تبلیغات فوق حرفه ای در WhatsApp به حساب می آید.

اما موضوع به در رابطه با این نرم افزار دوست داشتنی به همینجا ختم نمیشود.این نرم افزار می تواند به صورت ۲۴ ساعته و در طول ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال پیام هایی که شما از مشتریان خود دریافت میکنید را با استفاده از هوش مصنوعی پاسخ بدهد. با ما همراه باشید تا با نرم افزار بیزینس سندر پرو بیشتر آشنا شوید

امروزه که دیگر همه چیز هوشمند و اینترنتی شده است چرا شما یک ربات هوشمند با هوش مصنوعی بالا را به واتساپ خود متصل نکنید؟ وقتی نیستید، وقت نداریدُ، کار دارید، یا خواب هستید ربات جواب کاربران و مشتری های شما را میدهد. چه چیز از این بهتر؟

با استفاده از امکانات و هوش مصنوعی این نرم افزار میتوانید یک سناریو برای پاسخگویی به پیام ها تعریف کنید مثلا اگر مشتری شما کلمه کاتالوگ را برای خط شما ارسال کند ربات کاتالوگ را ارسال کند. یا اگر کلمه لیست قیمت را مشتری ارسال کرد ربات لیست قیمتی که شما تعریف کردید را ارسال کند. میتوانید چندین کلمه و چندین مراحل داشته باشد

خرید نرم افزار بالک واتس اپ سندر

Bulk WhatsApp Sender 15

نرم افزار ارسال پیام انبوه واتس اپ

نرم افزار ارسال پیام انبوه و تبلیغاتی در واتس اپ Bulk WhatsApp Sender Pro که لایسنس و اشتراک کاملا قانونی و اورجینال آن توسط واتسینو هم اکنون ارائه میشود. در این روش دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای ارسال هر پیام وجود ندارد.

و از آن مهم تر نیز کلیه اطلاعات از جمله پیام ها و شماره ها فقط در دسترس خود شما قرار دارد. و هیچ کس به اطلاعات مشتریان شما دسترسی نخواهد داشت.

در این روش باید چندین خط مجازی و واقعی تهیه کنید و با آن ها کار ارسال پیام انبوه در واتس اپ را شروع کنید. همه چیز در دستان شما است.

فرقی نمیکنه کسب و کارت چیه!

با واتسینو صدات به گوش همه میرسه...

شما سزاوار یک تجربه عالی از تبلیغات هستید! ارسال پیام انبوه واتس اپ را شروع کنید

حالا نوبت شماست... هر سوالی دارید ما آماده پاسخگویی هستیم

۰۲۱-۷۷۵۸۷۲۰۸ - ۰۹۱۹۳۹۷۵۶۶۲

وبلاگ واتسینو

آموزش ها و مقالات

ورود / عضویت