رفع مسدودیت شماره در واتساپ

رفع مسدودیت شماره در واتساپ

اگر شما هم مشغول تبلیغات در واتساپ هستید احتمالا تا به امروز چندین بار واتساپ خط شما را مسدود کرده باشد. در این مقاله روش رفع مسدودیت شماره در واتساپ را بررسی و به شما کاربران سایت واتسینو آموزش می‌دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشید. مسدودیت در واتساپ ممکن است برای همه ما اتفاق بیافتد این اتفاق ممکن است به دلیل نقض قوانین واتساپ، استفاده از نسخه‌های غیررسمی واتساپ یا نقض حقوق حریم شخصی افراد رخ داده باشد. و مخصوصا اگر مشفول ارسال پیام انبوه در واتساپ باشیم. ولی چندان نگران نباشید این موضوع راهکار های خاص خود را دارد.

قبل از هر چیز باید بدانید که دو نوع مسدودیت وجود دارد. حالتی که واتساپ خط شما را موقتاً مسدود کرده است (رفع بلاکی موقّت) و حالتی که واتساپ خط شما را بدون نمایش زمان مسدود کرده است (رفع بلاکی دائم) که باید قبل از هر چیز نوع آن مشخص شود.

رفع بلاکی در حالتی که واتساپ خط شما را موقتاً مسدود کرده است (رفع بلاکی موقّت)

مسدودیت موقت یک جریمه غیر سختگیرانه از سوی واتساپ است. مسدودیت موقت معمولاً زمانی رخ می‌دهد که از نسخه‌های پشتیبانی نشده واتساپ، مانند WhatsApp Plus و GB WhatsApp، یا برنامه‌هایی که ادعا می‌کنند گفتگوهای واتساپ را بین گوشی‌ها جابجا کنند، به جای برنامه رسمی واتساپ استفاده کنید. این برنامه‌ها ناقض شرایط و مقررات واتساپ هستند و واتساپ قادر به پیگیری و تایید روال امنیتی این برنامه‌ها نیست، بنابراین به مسدودیت موقت حساب کاربری شما اقدام می‌کند. در این حالت، یک تایمر روی صفحه واتساپ ظاهر می‌شود که نشان می‌دهد پس از گذشت چه زمانی مسدودیت موقت حسابتان رفع خواهد شد و مجدداً می‌توانید به حساب واتساپ خود دسترسی پیدا کنید.

توجه داشته باشید که اگر پس از رفع مسدودیت موقت همچنان از استفاده از اپلیکیشن‌های غیررسمی ادامه دهید، احتمال دارد واتساپ حساب کاربری شما را به صورت دائمی مسدود کند.

نوشته قبلی

تاریخچه واتساپ

نوشته بعدی

واتساپ سندر چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید